Wizyty domowe oraz godziny przyjęć

Poniedziałek

15:00 - 20:00

          W przypadkach ciężkiej choroby dziecka, wątpliwości rodziców czy nie powinni udać się do szpitala często wskazana jest wizyta domowa lekarza pediatry. Także w mniej poważnych przypadkach, lub przy przewlekłych chorobach wymagających kontroli lekarskich mali pacjenci muszą być odwiedzani w swoim domu. Z wyżej wymienionych powodów dzieci duże częściej korzystają z domowych wizyt lekarza niż osoby dorosłe. Nie jest to niczym nadzwyczajnym jak niektórzy sądzą. Wizyta domowa jest wygodna dla rodziców, mniej obciążająca psychicznie dla małego pacjenta, a przy niskich temperaturach na zewnątrz nie naraża chorego na dalsze pogłębienie objawów chorobowych.

          Dziecko pozostając wśród najbliższych, w swoim własnym pokoju i znanym mu otoczeniu dużo lepiej znosi badanie, całą wizytę lekarską niż na przykład czekając w izbie przyjęć dużego szpitala. Dlatego oferujemy możliwość wizyty domowych w obrębie Warszawy, a w szczególności Wilanowa, Mokotowa, Ursynowa, oraz okolic Konstatncina i Powsina. W przypadku innych lokalizacji koszt wizyty jest uzgadniany indywidualnie z uwagi na długość dojazdu.

          Kolejne wizyty w ramach danego epizodu chorobowego mogą odbywać się w naszym gabinecie lub ponownie w domu małego pacjenta po preferencyjnej cenie.

Cennik

Cena PLNCena EUR
Konsultacja w Gabinecie15040
Wizyta domowa pierwszorazowa*25070
Kolejna wizyta domowa150 - 20040 - 50