Chirurg szczękowy Warszawa - godziny przyjęć i e-wizyt

Poniedziałek

15:00 - 20:00

Czwartek

15:00 - 19:00

          Chirurgia szczękowo twarzowa to stosunkowo nowa dziedzina medycyny zajmująca się leczeniem chorób oraz wad głowy i szyi. W szczególności zajmuje się chirurgicznym usuwaniem zmian nowotworowych na skórze twarzy, skórze głowy i szyi, usuwanie zmian błon śluzowych, implantologią, chirurgią stomatologiczną, chorobami stawów skroniowo żuchwowych, leczeniem wad wrodzonych twarzoczaszki oraz onkologią głowy i szyi. W naszym nowoczesnym gabinecie na warszawskim Wilanowie proponujemy również leczenia powikłań po zabiegach stomatologicznych i implantologicznych.

          Większość zabiegów z zakresu chirurgii szczękowo – twarzowej wykonujemy w znieczuleniu miejscowym. Jednakże, przy konieczności wykonania większej operacji lub zdecydowanej prośby pacjenta, możliwe jest wykonanie praktycznie wszystkich oferowanych zabiegów w znieczuleniu ogólnym.

          W naszej ofercie znajdziecie Państwo także możliwość znieczulenia ogólnego w ośrodku prywatnym. Istnieje możliwość wykonania praktycznie każdego z zabiegów z zakresu chirurgii stomatologicznej, implantologii czy chirurgii szczękowo – twarzowej w znieczuleniu ogólnym.

Związane jest to z pobytem w szpitalu (zwykle dwa dni), odpowiednim przygotowaniem i większymi kosztami, które ustalamy indywidualnie w zależności od zakresu operacji. Przed znieczuleniem ogólnym zlecamy do wykonania badania morfologii i biochemii krwi, krzepliwości, a jeżeli jest to potrzebne, także rentgen płuc i EKG. W zależności od stanu zdrowia może być konieczne wykonanie innych badań.

Cennik

WordPress Data Table Plugin

Chirurg szczękowo twarzowy Warszawa
Dr n. med. Maciej Rysz

Gabinet Warszawa

Gabinet chirurgiczny Wilanów Implanty
Gabinet Wilanów implantologia, chirurgia szczękowa
Gabinet Wilanów chirurgia szczękowa